O mnie

Czym się zajmuje?

Kreacją. W tym jednym słowie zawiera się całe spektrum moich możliwości. Jako specjalista od komunikacji wizualnej wykreuje wizerunek Twojej firmy nie tylko w internecie. Stworzę dla Ciebie logo, zaprojektuję funkcjonalną i estetyczną stronę www, ale też przygotuję wizytówki, projekty ulotek i plakatów.

Promocją. Wszystko wesprę intensywnymi działaniami promocyjnymi w internecie, w skład których wchodzą grafiki do kampani w mediach społecznościowych

Mój cel

Moje projekty nie są tworzone, aby imponować na kolejnej prezentacji na spotkaniu zarządu, ale mają przynosić mierzalny efekt w postaci wartości dodanej dla firmy określonej przez samych zainteresowanych.

Moim celem jest kompleksowe wsparcie klientów w zakresie promocji w internecie oraz tworzenia stron www czy aplikacji mobilnych i webowych, ale jestem otwarty na inne potrzeby moich klientów. Branża internetowa ciągle ewoluuje i wymaga od nas elastyczności i ciągłego podążania za nowoczesnymi i najbardziej aktualnymi trendami, a to pozwala mi w pełni realizować koncepcje i cele biznesowe klientów.

Ze mną zbudujesz pozytywną świadomość swojej marki (tzw. branding). Zadbam o to, aby konsumenci dobrze kojarzyli Twoją markę, przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowaną komunikację marketingową, w skład której wchodzi spójny system identyfikacji wizualnej (strona www i projekty graficzne) czy skuteczne działania w social mediach.

Projektowanie Logo

Tworzę logotypy, które zapadają w pamięć. Każdy projekt jest przemyślany, dopracowany i zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Identyfikacja wizualna

Obok logo jest podstawowym elementem marki, który buduje jej tożsamość i świadomość w oczach klientów. Identyfikacja wizualna jest wstępem do budowania wiarygodnego biznesu.

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe skutecznie prezentują produkty i usługi przedsiębiorstwa oraz pomagają zdobyć potencjalnych klientów, zachęcając do skorzystania z oferty firmy.

Projekty Internetowe

Internetowe banery reklamowe to dobry sposób, aby zwrócić uwagę na oferowany produkt lub usługę. Z powodzeniem przyciągają uwagę użytkowników stron www.

Social Media

Grafiki do mediów społecznościowych nawiązujące do identyfikacji wizualnej marki zwiększają jej atrakcyjność i zapewniają rozpoznawalność przez klientów.

Druk

Oferuję gotowe materiały wydrukowane takie jak: banery, flagi, rollupy, ulotki, wizytówki, foldery itp.